| Parça Numaraları | A98L-0031-0028, A02B-0323-K102 |
|---|---|
| Gerilim | 3,0 Volt |
| Kapasite | 1750 mAh |
| Pil Türü | Şarj edilemeyen lityum (tek kullanımlık) |
| Boyutlar | Yaklaşık 20 mm x 39 mm x 45 mm (konektör dahil) |
| Bağlayıcı | 4 pinli kalıplanmış konnektör |
| Kartuş Stili | Fanuc kontrol cihazı yuvalarına kayar |
| Raf ömrü | Yaklaşık 10+ yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +65°C |