| Deelnummers | A98L-0031-0028, A02B-0323-K102 |
|---|---|
| Spanning | 3.0 volt |
| Capaciteit | 1750 mAh |
| Type batterij | Niet-oplaadbaar lithium (eenmalig gebruik) |
| Afmetingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Verbinding | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Cartridge-stijl | Glijden in Fanuc controller slots |
| Houdbaarheid | Ongeveer 10+ jaar |
| Werktemperatuur | -40°C tot +65°C |