| Numery części | A98L-0031-0028, A02B-0323-K102 |
|---|---|
| Woltaż | 3,0 wolty |
| Pojemność | 1750 mAh |
| Typ baterii | Lit jednorazowy (jednorazowego użytku) |
| Wymiary | Około 20 mm x 39 mm x 45 mm (łącznie ze złączem) |
| Złącze | 4-pinowe złącze formowane |
| Styl wkładu | Wsuwa się w gniazda kontrolera Fanuc |
| Okres przydatności do spożycia | Około 10+ lat |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |