| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| تولید کننده | زیمنس |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| حافظه | 50 کیلوبایت |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا اجباری |
| ولتاژ خروجی | 0-480 ولت متناوب |
| کارایی | تا 98 ٪ |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | متغیر، حداکثر تا ولتاژ ورودی |
| ابعاد | 90mm x 60mm x 75mm |
| NumberofOutputs | 16 خروجی دیجیتال |
| زمان شتاب / کاهش سرعت | 0.1 تا 6000 ثانیه |
| تابع بای پس | بای پس دستی/اتوماتیک موجود است |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 5% تا 95% غیر متراکم |
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD یا LED برای تنظیمات وضعیت و پارامتر |
| مدل | CPM2A-60CDR-A |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP |
|---|---|
| محافظت کردن | IP20 تا IP65 |
| نوع خروجی | رله، ترانزیستور، آنالوگ |
| پورت های اترنت | 8 تا 24 پورت |
| وزن | حدود 200-500 گرم |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 90 X 100 X 75 میلیمتر |
| رنگ | عادی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
|---|---|
| نصب_نوع | ریل DIN |
| ابعاد | 90 × 60 × 75 میلی متر |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت دی سی |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| برنامه | کارخانه نفت و گاز |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| روش خروجی | رله |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
|---|---|
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |