| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Ethernet Bağlantı Noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Ağırlık | Yaklaşık 200-500 gram |
| Giriş Sayısı | 14 |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
|---|---|
| montaj tipi | IP65 |
| Boyutlar | 90x60x75 mm |
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Uyumluluk | Çeşitli sensörler ve aktüatörlerle entegrasyonu destekler |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |