| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Ürün No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Servo Motorlu |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Güçlü |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1-20 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Amerika |
| Marka adı | Allen‑Bradley(A-B) |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Parça Numarası | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20 ila 60 °C |
| Renk | Normal |
| Üreticisi | Siemens |