| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | MITSUBISHI |
| Item No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Payment | TT |
| Operatingtemperature | -20°C To 80°C |
| Productname | Servo Motor |
| Overload Capacity | Strong |
| Delivery Time | 5-8work days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1-20pcs 1week |
| Place of Origin | USA |
| Brand Name | Allen‑Bradley(A-B) |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | MITSUBISHI |
| Part No | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Output Method | Relay |
| Output Points | 24 Points. |
| Input Points | 28 |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Application | Oil And Gas Factory |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |
| Input Points | 100-2 |
|---|---|
| Application | Oil And Gas Factory |
| Operating_Temperature_Range | -20 To 60 °C |
| Color | Normal |
| Manufacturer | Siemens |