| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs |
| Brand Name | Allen‑Bradley |
| Model Number | 80026-044-06-R |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Actual Price | Negotiabled |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Supply Voltage Type | AC |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Display | Optional LCD Or LED Indicators |
|---|---|
| PowerSupply | 24V DC Or 120/230V AC |
| MemoryCapacity | Typically 1KB To 1MB |
| OutputType | Digital And Analog |
| Weight | 1.18 KG |