| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Supply Voltage Type | AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Color | Normal |
|---|---|
| Power_Consumption | 5 W |
| Condition | New Original With Sealed |
| Input Points | 36DI |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Total Points | 60 Points. |
|---|---|
| Part No | PT5501A |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Response_Time | 1 Ms |
| Dimensions | 90mm X 100mm X 75mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Model | S7-1200 |
| Part No | Z-8ND1 |
| Output_Type | Digital And Analog |
| Display | 7-inch Wide TFT Color LCD, 800*480 (WVGA), 65,536 Colors, LED Backlight |
|---|---|
| Touch Panel | Analog Resistive Film, 1M+ Touches (≤0.98 N Operating Force) |
| Memory | 15 MB Internal (project/OS), SD Card Slot (expandable) |
| Power | 24 V DC (±10% / -15%), 6.5 W Max (271 MA @ 24 V); 3.8 W (backlight Off) |
| Protection | IP65F (front), Panel Mounting, Operating Temp 0-50°C, Storage Temp -20-60°C |
| Display | 7-inch Wide TFT Color LCD, 800*480 (WVGA), 65,536 Colors, LED Backlight |
|---|---|
| Touch Panel | Analog Resistive Film, 1M+ Touches (≤0.98 N Operating Force) |
| Memory | 15 MB Internal (project/OS), SD Card Slot (expandable) |
| Power | 24 V DC (±10% / -15%), 6.5 W Max (271 MA @ 24 V); 3.8 W (backlight Off) |
| Protection | IP65F (front), Panel Mounting, Operating Temp 0-50°C, Storage Temp -20-60°C |
| Display | 7-inch Wide TFT Color LCD, 800*480 (WVGA), 65,536 Colors, LED Backlight |
|---|---|
| Touch Panel | Analog Resistive Film, 1M+ Touches (≤0.98 N Operating Force) |
| Memory | 15 MB Internal (project/OS), SD Card Slot (expandable) |
| Power | 24 V DC (±10% / -15%), 6.5 W Max (271 MA @ 24 V); 3.8 W (backlight Off) |
| Protection | IP65F (front), Panel Mounting, Operating Temp 0-50°C, Storage Temp -20-60°C |