| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Nr części | PT5501A |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Czas odpowiedzi | 1 ms |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Model | S7-1200 |
| Nr części | Z-8ND1 |
| Typ_wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |