| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| montage_type | DIN-rail |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Onderdeelnr | PT5501A |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Reactietijd | 1 ms |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Model | S7-1200 |
| Onderdeelnr | Z-8ND1 |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |