| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Μέρος Αρ | PT5501A |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Χρόνος ανταπόκρισης | 1 ms |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Μέρος Αρ | Ζ-8ND1 |
| Output_Type | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |