| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Nr artykułu | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Zapłata | TT |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| Nazwa produktu | Silnik serwo |
| Przeciążalność | Mocny |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1-20 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | USA |
| Nazwa handlowa | Allen‑Bradley(A-B) |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Nr części | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty wejściowe | 100-2 |
|---|---|
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Zakres_temperatury roboczej | -20 do 60°C |
| Kolor | Normalna |
| Producent | Siemensa |