| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1-20 τεμ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΗΠΑ |
| Μάρκα | Allen‑Bradley(A-B) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Μέρος Αρ | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20 έως 60 °C |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Κατασκευαστής | Siemens |