| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Depolama sıcaklığı aralığı | -20°C ila 70°C |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Harmonik Azaltma | Dahili reaktör veya filtre seçenekleri |
| Çıkış frekansı aralığı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Koruma | ben |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| güç tüketimi | 5 W |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Üreticisi | Siemens |