| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |