| Mounting | DIN Rail Or Panel Mount |
|---|---|
| Output Type | Digital And Analog Outputs |
| Compatibility | Supports Integration With Various Sensors And Actuators |
| Type | Automation System |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Communicationprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Protectionrating | IP65 |
| Protectionrating | IP65 |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Protectionrating | IP65 |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |