| Montage | DIN-rail- of paneelmontage |
|---|---|
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Verenigbaarheid | Ondersteunt integratie met verschillende sensoren en actuatoren |
| Type | Automatiseringsysteem |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Gebruikersinterface | HMI-aanraakscherm / bewaking op afstand |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Gebruikersinterface | HMI-aanraakscherm / bewaking op afstand |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |