| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| ابعاد | 90mm x 100mm x 75mm |
|---|---|
| نوع خروجی | رله |
| مدل | S7-1200 |
| قسمت شماره | Z-8ND1 |
| خروجی_نوع | دیجیتال و آنالوگ |