| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 16KB έως 1MB |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 0,75 kW / Ελαφρύ φορτίο: 1,5 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 380–480V AC, τριφασικό |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, SVC, FVC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 1,5 kW / Ελαφρύ φορτίο: 2,2 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 380–480V AC, τριφασικό |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, SVC, FVC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |