| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Moc | 3kW (duże obciążenie G) / 4kW (lekkie obciążenie P)) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Język programowania | Logika drabinkowa, blok funkcyjny, tekst strukturalny |
|---|---|
| Typ wejścia | Cyfrowe i analogowe |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 16 KB do 1 MB |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Moc | Duże obciążenie: 0,75 kW / Lekkie obciążenie: 1,5 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 380–480 V AC, trójfazowe |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, SVC, FVC |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 1,5 kW / Lekkie obciążenie: 2,2 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 380–480 V AC, trójfazowe |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, SVC, FVC |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |