| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblok, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Outputmethode | Relais |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 16 KB tot 1 MB |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Stroom | Zware belasting: 0,75 kW / Lichte belasting: 1,5 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | 380–480 V wisselstroom, driefasig |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, SVC, FVC |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |
| Stroom | Zware belasting: 1,5 kW / Lichte belasting: 2,2 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | 380–480 V wisselstroom, driefasig |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, SVC, FVC |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |