| Αριθμός τμήματος | 2094-BMP5-S |
|---|---|
| Ετικέτα | Άλεν-Μπράντλεϊ |
| Σειρά προϊόντων | Κινέτικς 6000 |
| Τύπος προϊόντος | Μονάδα άξονα τροφοδοσίας σερβοκίνησης |
| Η τάση εισόδου (3 φάσεις) | 324-528V rms |
| Ονομαστική τάση εισόδου DC | 650V συνεχής |
| Ονομαστική τάση κίνησης (3 φάσεις) | 360/480V AC |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (RMS) | 2.8Α |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (0-πίκ) | 4.0Α |
| Πύργος μέγιστης ισχύος (RMS, σειρά Α) | 4.2Α |
| Πύργος μέγιστης ισχύος εξόδου (RMS, σειρά B/C) | 7.0Α |
| Σημαντικό ρεύμα εξόδου (0-Σημαντικό ρεύμα, σειρά Α) | 5.9Α |
| Σημαντικό ρεύμα εξόδου (0-Σημαντικό ρεύμα, σειρά B/C) | 9.9Α |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 10,8kW |
| Τάξη τάσης | 400V |
| Συχνότητα PWM | 8kHz |
| Διάμετρος ζώνης κυκλώματος ταχύτητας | 500 Hz |
| Τρέχον εύρος ζώνης βρόχου | 1300 Hz |
| Εσωτερική διασταύρωση (συνεχής ισχύς) | 50W |
| Εσωτερική μετατόπιση (αύξηση ισχύος) | 5.6kW |
| Εσωτερική αντίσταση ρύθμισης | 115Ω |
| Δυνατότητα | 75μF |
| Η χωρητική απορρόφηση ενέργειας | 10J |
| Κατηγορία ρεύματος βραχυκυκλώματος | 200000A (rms) συμμετρική |
| Αποτελεσματικότητα | 98% |
| Κλάση προστασίας. | IP30 |
| Μέγεθος (WxHxD) | 132 mm × 105 mm × 52 mm |
| Καθαρό βάρος | 20,72 κιλά (6,00 lbs) |
| Τύπος στερέωσης | 35 mm DIN σιδηροδρομική στήλη |
| Τμήμα ασφαλείας | Ενσωματωμένη ασφαλής διακοπή ροπής (STO) |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | ISO 13849-1 PLe / SIL 3 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10~+70°C (ευρεία θερμοκρασία: -40~+85°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~+80°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% RH (χωρίς συμπύκνωση) |
| Βασικές διεπαφές | 2×Εισόδου εγγραφής, 1×Εισόδου στο σπίτι, 2×Εισόδου ταξιδιού, 1×Εισόδου ενεργοποίησης άξονα, EtherNet/IP,EtherCAT,Profinet,Modbus |
| Κατάσταση του κύκλου ζωής | Το τέλος της ζωής |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 2198-D012-ERS3 |