| Deelnummer | 2094-BMP5-S |
|---|---|
| Merken | Allen-Bradley |
| Productserie | Kinetix 6000 |
| Productsoort | Servomodule voor aandrijfassen |
| Inlaatspanning (3-fase) | 324-528 V rms |
| Nominale ingangsspanning gelijkstroom | 650 V gelijkstroom |
| Nominale aandrijvingsspanning (3-fase) | 360/480V wisselstroom |
| Continu-uitgangsstroom (RMS) | 2.8A |
| Continu-uitgangsstroom (0-piek) | 4.0A |
| Piekstroom (RMS, serie A) | 4.2A |
| Piekuitgangsstroom (RMS, serie B/C) | 7.0A |
| Piek-uitgangsstroom (0-piek, serie A) | 5.9A |
| Piek-uitgangsstroom (0-piek, serie B/C) | 9.9A |
| Continu uitgangsvermogen | 1.8kW |
| Spanningsklasse | 400 V |
| PWM-frequentie | 8 kHz |
| Bandbreedte van de snelheidslus | 500 Hz |
| Huidige lusbandbreedte | 1300 Hz |
| Interne shunt (continuum vermogen) | 50 W |
| Interne shunt (piekvermogen) | 5.6 kW |
| Interne shuntweerstand | 115Ω |
| Capaciteit | 75 μF |
| Capacitatieve energieopname | 10J |
| Kortsluitingsstroom | 200000A (rms) symmetrisch |
| Efficiëntie | 98% |
| Beschermingsklasse | IP30 |
| Afmetingen (WxHxD) | 132 mm × 105 mm × 52 mm |
| Nettogewicht | 2.72kg (6,00 lbs) |
| Montage-type | 35 mm DIN Rail Mount |
| Veiligheidskenmerk | Geïntegreerde veilige koppel-afsluiting (STO) |
| Veiligheidscertificering | ISO 13849-1 PLe / SIL 3 |
| Werktemperatuur | -10~+70°C (breedte temperatuur: -40~+85°C) |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +80°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 90% RH (geen condensatie) |
| Sleutelinterfaces | 2×Registratie-invoer, 1×Home-invoer, 2×Over-Travel-invoer, 1×Axis Enable-invoer; EtherNet/IP,EtherCAT,Profinet,Modbus |
| Levenscyclusstatus | Einde van het leven |
| Nummer van het onderdeel | 2198-D012-ERS3 |