| Bölüm Numarası | 2094-BMP5-S |
|---|---|
| Marka | Allen Bradley |
| Ürün Serisi | Kinetix 6000 |
| Ürün Türü | Servo Sürüş Eksen Modülü |
| Giriş Voltajı (3 fazlı) | 324-528V rms |
| Adli Giriş Voltajı DC | 650V DC |
| Adli Sürücü Voltajı (3 Fazlı) | 360/480V AC |
| Sürekli çıkış akımı (RMS) | 2.8A |
| Sürekli çıkış akımı (0-Pik) | 4.0A |
| En yüksek çıkış akımı (RMS, A serisi) | 4.2A |
| En yüksek çıkış akımı (RMS, B/C serisi) | 7.0A |
| En yüksek çıkış akımı (0-En yüksek akım, A Serisi) | 5.9A |
| En yüksek çıkış akımı (0-En yüksek, Seri B/C) | 9.9A |
| Sürekli çıkış gücü | 1.8kW |
| Voltaj sınıfı | 400V |
| PWM Frekansı | 8kHz |
| Hız döngüsü bant genişliği | 500Hz |
| Mevcut döngü bant genişliği | 1300Hz |
| İç Shunt (Sürekli Güç) | 50W |
| İç Shunt (Peki Gücü) | 5.6kW |
| İç Shunt Direnci | 115Ω |
| Kapasite | 75μF |
| Kapasitik Enerji Emimi | 10J |
| Kısa devre akım derecesi | 200000A (rms) simetrik |
| Verimlilik | % 98 |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Boyutlar (WxHxD) | 132 mm × 105 mm × 52 mm |
| Net Ağırlık | 2.72kg (6.00 lbs) |
| Montaj Tipi | 35mm DIN ray montajı |
| Güvenlik özelliği | Entegre Güvenli Döner Kapatma (STO) |
| Güvenlik Sertifikasyonu | ISO 13849-1 PLe / SIL 3 |
| Çalışma sıcaklığı | -10~+70°C (geniş sıcaklık: -40~+85°C) |
| Depolama sıcaklığı | -40~+80°C |
| Nitelikli Nemlilik | ≤90% RH (Kondansiyon yok) |
| Anahtar Arayüzler | 2 × Kayıt Girişi,1 × Ev Girişi,2 × Yolculuk Üzerine Giriş,1 × Eksen Etkinleştirilen Giriş; EtherNet/IP,EtherCAT,Profinet,Modbus |
| Yaşam Döngüsü Durumu | Yaşamın Sonu |
| Yedek parça numarası | 2198-D012-ERS3 |