| Numer części | 2094-BMP5-S |
|---|---|
| Marka | Allen-Bradley |
| Seria produktu | Kinetix 6000 |
| Typ produktu | Moduł osi serwonapędu |
| Napięcie wejściowe (3-fazowe) | 324-528V rms |
| Nominalne napięcie wejściowe DC | 650V DC |
| Nominalne napięcie napędu (3-fazowe) | 360/480V AC |
| Ciągły prąd wyjściowy (RMS) | 2.8A |
| Ciągły prąd wyjściowy (0-szczytowy) | 4.0A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (RMS, seria A) | 4.2A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (RMS, seria B/C) | 7.0A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (0-szczytowy, seria A) | 5.9A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (0-szczytowy, seria B/C) | 9.9A |
| Ciągła moc wyjściowa | 1.8kW |
| Klasa napięcia | 400V |
| Częstotliwość PWM | 8kHz |
| Szerokość pasma pętli prędkości | 500Hz |
| Szerokość pasma pętli prądu | 1300Hz |
| Wewnętrzny rezystor hamowania (moc ciągła) | 50W |
| Wewnętrzny rezystor hamowania (moc szczytowa) | 5.6kW |
| Wewnętrzny rezystor hamowania | 115Ω |
| Pojemność | 75μF |
| Pochłanianie energii pojemnościowej | 10J |
| Znamionowy prąd zwarciowy | 200000A (rms) symetryczny |
| Sprawność | 98% |
| Klasa ochrony | IP30 |
| Wymiary (SxWxG) | 132mm×105mm×52mm |
| Masa netto | 2.72kg (6.00 lbs) |
| Typ montażu | Montaż na szynie DIN 35mm |
| Funkcja bezpieczeństwa | Zintegrowane bezpieczne wyłączenie momentu (STO) |
| Certyfikacja bezpieczeństwa | ISO 13849-1 PLe / SIL 3 |
| Temperatura pracy | -10~+70℃ (Szeroki zakres temp: -40~+85℃) |
| Temperatura przechowywania | -40~+80℃ |
| Wilgotność względna | ≤90% RH (bez kondensacji) |
| Kluczowe interfejsy | 2×Wejście rejestracji, 1×Wejście powrotu do pozycji bazowej, 2×Wejście przekroczenia limitu, 1×Wejście włączenia osi; EtherNet/IP, EtherCAT, Profinet, Modbus |
| Status cyklu życia | Koniec życia |
| Numer części zamiennej | 2198-D012-ERS3 |