| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |