| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Üreticisi | Siemens |
| Modeli | S7-1200 |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |