| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 24 ولت دی سی |
| تولید کننده | زیمنس |
| مدل | S7-1200 |
| برنامه | کارخانه نفت و گاز، نیروگاه |
| دمای عملیاتی | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200-480 ولت متناوب |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| گشتاور | 150٪ در 0.5 هرتز |
| IGBT | Infineon، Renesas |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| IGBT | Infineon، Renesas |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| نوع خروجی | سه گانه، چندگانه |
| استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| مواد | فولاد ضد زنگ، پلاستیک، آلومینیوم |
| محدوده فرکانس | 0-400 هرتز |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| محیط زیست | IP20 تا IP65 بسته به مدل |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| محیط زیست | IP20 تا IP65 بسته به مدل |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| محیط زیست | IP20 تا IP65 بسته به مدل |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| نوع خروجی | رله |