| جزئیات بسته بندی | تکه |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | ABB |
| جزئیات بسته بندی | تکه |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Danfoss |
| مدل | CS710-4T18.5GB 18.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| کلاس ولتاژ (V) | سه فاز AC 380 ولت تا 480 ولت |
|---|---|
| توان (کیلووات) | 37 |
| جریان ورودی (A) | 90 |
| جریان خروجی (A) | 75 |
| ابعاد (میلی متر) | 100 (W) x 400 (H) x 305 (D) |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Schneider |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |