| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| محیط زیست | IP20 تا IP65 بسته به مدل |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| محیط زیست | IP20 تا IP65 بسته به مدل |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| نوع خروجی | رله |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| NumberofOutputs | 16 خروجی دیجیتال |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| گزینه های اتصال | اترنت، RS-485، بیسیم |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| NumberofOutputs | 16 خروجی دیجیتال |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| گزینه های اتصال | اترنت، RS-485، بیسیم |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
|---|---|
| نقاط خروجی | 16DO |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| قدرت | 2 |
| رتبه بندی IP | IP30 تا IP67 |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
|---|---|
| نقاط خروجی | 16DO |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| قدرت | 2 |
| رتبه بندی IP | IP30 تا IP67 |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
|---|---|
| نقاط خروجی | 16DO |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| قدرت | 2 |
| رتبه بندی IP | IP30 تا IP67 |
| مدل | CS710-4T0.7 گیگابایت |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T1.5GB 1.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T2.2GB 2.2KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |