| جزئیات بسته بندی | تکه |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Danfoss |
| جزئیات بسته بندی | تکه |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Danfoss |
| مدل | MD200S0.75B 0.75KW |
|---|---|
| قدرت | 0.75 کیلو وات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200T0.4B 0.4KW |
|---|---|
| قدرت | 0.4 کیلو وات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200T0.75B 0.75KW |
|---|---|
| قدرت | 0.75 کیلو وات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200T1.5B 1.5KW |
|---|---|
| قدرت | 1.5 کیلووات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| قدرت | 2.2 کیلووات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| قدرت | 3.7 کیلووات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| مدل | MD200S0.4B-CAN 0.4KW |
|---|---|
| قدرت | 0.4 کیلو وات |
| ورودی | ۲۲۰ ولت تک فاز |
| خروجی | سه فاز 0 - 220 ولت |
| جریان رتبه بندی شده | 3.4A |
| محدوده رطوبت | 5% تا 95% غیر متراکم |
|---|---|
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD یا LED |
| ساکت کاربری | صفحه نمایش لمسی HMI / رابط نرم افزاری |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| قابلیت گسترش | ماژولار با ماژول های توسعه |