| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| سازگاری | سیستم های اسکادا، پانل های HMI |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| سازگاری | سیستم های اسکادا، پانل های HMI |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| سازگاری | سیستم های اسکادا، پانل های HMI |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
| سازگاری | سیستم های اسکادا، پانل های HMI |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |