| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Znamionowe napięcie wejściowe (V) | Dla typu -4: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równy napięciu wejściowemu, z odchyleniem mniejszym niż 5% |
| Znamionowa częstotliwość wyjściowa (Hz) | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F i sterowanie wektorowe bez czujników (SVC) |
| Typ silnika | Silnik asynchroniczny (AM) |
| Znamionowe napięcie wejściowe (V) | Dla typu -4: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równy napięciu wejściowemu, z odchyleniem mniejszym niż 5% |
| Znamionowa częstotliwość wyjściowa (Hz) | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F i sterowanie wektorowe bez czujników (SVC) |
| Typ silnika | Silnik asynchroniczny (AM) |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Model | MD200S0.75B 0,75 kW |
|---|---|
| Moc | 0,75 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T0.4B 0,4KW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |