| Yeterlik | % 98'e kadar |
|---|---|
| Harmonik azaltma | Harmonik bozulmayı azaltmak için dahili filtreler veya harici filtreler |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200V ila 690V AC |
| Çıkış frekansı aralığı | 0Hz'den 400Hz'e |
| Aşırı yük kapasitesi | Tipik olarak 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Ürün adı | Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Numarası | E-03B |
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Çıkış frekansı | 0-400 Hz veya üzeri |
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Harmonik Bozulma | <%5 |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
|---|---|
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 200x150x100 mm |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
|---|---|
| Ağırlık | Güç derecesine bağlı olarak 2 kg'dan 50 kg'a kadar değişir |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, aşırı ısınma |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD veya LED ekran |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre desteklenir |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |