| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Nominal giriş voltajı | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltaj dalgalanma aralığı | -%10 ila +%10 |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz; ±%5 |
| Giriş akımı harmonikleri | IEEE519-2014 ve GB/T14549-93 standartlarıyla uyumludur |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 0~6kV, 0~10kV |
| Nominal giriş voltajı | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltaj dalgalanma aralığı | -%10 ila +%10 |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz; ±%5 |
| Giriş akımı harmonikleri | IEEE519-2014 ve GB/T14549-93 standartlarıyla uyumludur |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 0~6kV, 0~10kV |
| Nominal Güç | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 150A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Vakum pompası | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Vakum pompası | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Vakum pompası | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |