I. Ürün Genel Görünümü
GD270-075-4, özellikle fanlar ve pompalar için tasarlanmış Goodrive270 serisi inverter'dir. Üç fazlı 380V, 75kW'da çalışır ve fanların ve pompaların ikinci sıra kanun yük uygulamaları için uyarlanmıştır.Hem asinkron hem de kalıcı mıknatıslı senkron motorlarla uyumludur., endüstriye özgü kontrol mantığını entegre eder ve yüksek verimliliği, güvenilirliği ve bakım kolaylığı ile ünlüdür.Su kaynağı, HVAC, kimyasal, metallürjik ve enerji endüstrileri.
II. Ürün Avantajları
III. Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model Numarası | GD270-075-4 |
| Adlık Güç | 75kW ((100 HP) |
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±15%) |
| Girdi sıklığı | 50/60Hz ((47-63Hz) |
| Adlık çıkış akımı | 150A |
| Çıkış sıklığı | 0.1-400Hz |
| Kontrol modunda. | V/F, Sensörsüz Vektör Kontrolü (SVC) |
| Motor Türü | Asinkron motor, kalıcı mıknatıs sinkron motor |
| Koruma Derecesi | IP20 |
| İletişim Arayüzü | RS485 ((Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen ((Farklı) |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~+40°C ((Kapasitede herhangi bir azalma yoktur);En fazla 50°C (kapasitede azalma) |