| Giriş Voltajı (V) | AC 3PH 380~480V Nominal gerilim: 380V |
|---|---|
| Geçici voltaj dalgalanmalarına izin verilir | -%15~+%10 |
| Giriş Akımı (A) | GD270 Nominal Parametre Tablosuna bakın |
| Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz |
| Çıkış Voltajı (V) | 0~ Giriş voltajı |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Nominal giriş voltajı (V) | -4 tipi için: 3PH 380V(-%15)–440V(+%10) |
|---|---|
| Nominal çıkış voltajı (V) | Sapma %5'ten az olacak şekilde giriş voltajına eşit |
| Nominal çıkış frekansı (Hz) | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F kontrolü ve sensörsüz vektör kontrolü (SVC) |
| Motorlu Tip | Asenkron motor (AM) |
| Nominal giriş voltajı (V) | -4 tipi için: 3PH 380V(-%15)–440V(+%10) |
|---|---|
| Nominal çıkış voltajı (V) | Sapma %5'ten az olacak şekilde giriş voltajına eşit |
| Nominal çıkış frekansı (Hz) | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F kontrolü ve sensörsüz vektör kontrolü (SVC) |
| Motorlu Tip | Asenkron motor (AM) |
| Nominal giriş voltajı | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltaj dalgalanma aralığı | -%10 ila +%10 |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz; ±%5 |
| Giriş akımı harmonikleri | IEEE519-2014 ve GB/T14549-93 standartlarıyla uyumludur |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 0~6kV, 0~10kV |
| Nominal giriş voltajı | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltaj dalgalanma aralığı | -%10 ila +%10 |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz; ±%5 |
| Giriş akımı harmonikleri | IEEE519-2014 ve GB/T14549-93 standartlarıyla uyumludur |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 0~6kV, 0~10kV |