| Nominal Güç | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 150A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Danfoss |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Danfoss |
| Modeli | MD200S0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Güç | 0.75kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200T0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Güç | 0.4kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200T0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Güç | 0.75kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200T1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Güç | %100 Test Edildi |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Güç | 2,2 kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| Güç | 3,7 kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |
| Modeli | MD200S0.4B-CAN 0.4KW |
|---|---|
| Güç | 0.4kW |
| Giriş | Tek fazlı 220V |
| Çıkış | Üç fazlı 0 - 220V |
| Nominal Akım | 3.4A |