| Rated Power | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 150A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Danfoss |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | Danfoss |
| Model | MD200S0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Power | 0.75kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Power | 0.4kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Power | 0.75kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Power | 1.5kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Power | 2.2kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| Power | 3.7kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B-CAN 0.4KW |
|---|---|
| Power | 0.4kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |