| Controlmethod | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Compatibility | SCADA Systems, HMI Panels |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Controlmethod | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Compatibility | SCADA Systems, HMI Panels |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Controlmethod | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Compatibility | SCADA Systems, HMI Panels |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Controlmethod | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Compatibility | SCADA Systems, HMI Panels |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |