| Input Voltage (V) | AC 3PH 380~480V Rated Voltage: 380V |
|---|---|
| Voltage Transient Fluctuations Are Allowed | -15%~+10% |
| Input Current (A) | Refer To The GD270 Rated Parameter Table |
| Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, Allowable Range 47~63Hz |
| Output Voltage (V) | 0~input Voltage |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Rated Inputvoltage (V) | For The -4 Type: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Rated Outputvoltage (V) | Equal To The Input Voltage, With The Deviation Less Than 5% |
| Rated Output Frequency (Hz) | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control And Sensorless Vector Control (SVC) |
| Motor Type | Asynchronous Motor (AM) |
| Rated Inputvoltage (V) | For The -4 Type: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Rated Outputvoltage (V) | Equal To The Input Voltage, With The Deviation Less Than 5% |
| Rated Output Frequency (Hz) | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control And Sensorless Vector Control (SVC) |
| Motor Type | Asynchronous Motor (AM) |
| Rated Input Voltage | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltage Fluctuation Range | -10% To +10% |
| Input Frequency | 50/60Hz; ±5% |
| Input Current Harmonics | Complies With IEEE519-2014 And GB/T14549-93 Standards |
| Output Voltage Range | 0~6kV, 0~10kV |
| Rated Input Voltage | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Voltage Fluctuation Range | -10% To +10% |
| Input Frequency | 50/60Hz; ±5% |
| Input Current Harmonics | Complies With IEEE519-2014 And GB/T14549-93 Standards |
| Output Voltage Range | 0~6kV, 0~10kV |