| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Znamionowe napięcie wejściowe (V) | Dla typu -4: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równy napięciu wejściowemu, z odchyleniem mniejszym niż 5% |
| Znamionowa częstotliwość wyjściowa (Hz) | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F i sterowanie wektorowe bez czujników (SVC) |
| Typ silnika | Silnik asynchroniczny (AM) |
| Znamionowe napięcie wejściowe (V) | Dla typu -4: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równy napięciu wejściowemu, z odchyleniem mniejszym niż 5% |
| Znamionowa częstotliwość wyjściowa (Hz) | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F i sterowanie wektorowe bez czujników (SVC) |
| Typ silnika | Silnik asynchroniczny (AM) |
| Znamionowe napięcie wejściowe | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Zakres wahań napięcia | -10% do +10% |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz; ±5% |
| Harmoniczne wejściowe prądu | Zgodny ze standardami IEEE519-2014 i GB/T14549-93 |
| Zakres napięcia wyjściowego | 0 ~ 6 kV, 0 ~ 10 kV |
| Znamionowe napięcie wejściowe | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Zakres wahań napięcia | -10% do +10% |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz; ±5% |
| Harmoniczne wejściowe prądu | Zgodny ze standardami IEEE519-2014 i GB/T14549-93 |
| Zakres napięcia wyjściowego | 0 ~ 6 kV, 0 ~ 10 kV |