| Μοντέλο | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| Εξουσία | 3,7 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S0.4B-CAN 0,4KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |