| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |