| Μοντέλο | CS710-4T3,7GB 3,7KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T5,5GB 5,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T7,5GB 7,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T11GB 11KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | MD200S0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εύρος Υγρασίας | 0-95% μη συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP54 |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |