| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |