| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Model | MD200S0.75B 0,75 kW |
|---|---|
| Moc | 0,75 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T0.4B 0,4KW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T0.75B 0,75KW |
|---|---|
| Moc | 0,75 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T1.5B 1,5KW |
|---|---|
| Moc | 1,5 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T2.2B 2,2KW |
|---|---|
| Moc | 2,2 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T3.7B 3,7 kW |
|---|---|
| Moc | 3,7 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B-CAN 0,4KW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD lub LED |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Możliwość rozbudowy | Modułowy z modułami rozszerzeń |