| Ονομαστική τάση εισόδου | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Σειρά διακύμανσης τάσης | -10% έως +10% |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz; ±5% |
| Αρμονικές ρεύματος εισόδου | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE519-2014 και GB/T14549-93 |
| Εύρος τάσης εξόδου | 0~6kV, 0~10kV |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |