| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Model | CS710-4T0.7 GB |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T1.5GB 1,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T2.2GB 2,2KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |